PGS Online Tournament

gaming


  Gjithqka rreth Server Ton!

  Share
  avatar
  Admin
  Admin

  Numri i postimeve : 21
  Join date : 24/10/2010

  Gjithqka rreth Server Ton!

  Mesazh  Admin prej Sun Oct 24, 2010 12:48 pm

  #1. Admini nuk ka drejt me ja jep passwordin e ti askujt as familjarve shokve t`ngusht etj.

  #2. Duhet me pas sa ma shum fakte per lojtarin qe dyshojn se ka cheats para se t`ja bojn lojtarit n`fjal Slay, Kick e sidomos BAN, (Faktet mundsisht me kon foto ose demo dhe ato fakte mi vendos ktu n`forum)
  Nese dyshoni per naj lojtar qe ka cheats mos i thuni hekim dilni spec. percjelleni konsultohuni me admina ose me dikon qe e njeh at lojtar, e nese del qe osht ka lun me cheats (step1: record demo. step2: ban)

  #3. Rujeni gjakftohtsin kur boni SLAY ose KICK, dhe mos shkruni me say, say_team apo amx_say po vetem me amx_csay ose amx_tsay per arsye qe mu identifiku kush po bon SLAY/KICK/BAN.

  #4. Ai (admin) qe nxinet tu lujt me cheats ose kamer automatikisht e hup adminin pa mar parasysh qfar arsye ka. (wh per me i perciell lojtar ka drejt me perdor vetem (x-spectate)


  Ne qofse e shohim 1 admin qe nuk po i rrespekton kto rregulla automatikish mbetet pa admin 1 jav

  ne qofse perseritet per te 2 her ky gabim i mos rrespektimit te rregullores ather i humbet admin pergjithmon ne server pa marr parasysh ne qofse ki pagu per admin apo je shok etj...

   Ora është Tue Jan 22, 2019 12:06 pm